Politechnika Opolska - strona główna

Książka adresowa
Jednostki i pracownicy Politechniki Opolskiej


SEKCJA GOSPODARCZO-TECHNICZNA
ul. S. Mikołajczyka 5, 45-271 Opole

  • Mariola Bochenek - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Piotr Buchwald - konserwator-elektryk
  • Hubert Firlus - tapicer - stolarz
  • Józef Gajda - stolarz-konserwator
  • Piotr Gancarczyk - malarz
  • Jacek Gaładyk - konserwator-monter inst. wod. kan.
  • Stanisław Gieża - konserwator hydraulik
  • Joanna Golec - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Józef Gregorowicz - pracownik gospodarczy
  • Piotr Grot - pracownik gospodarczy
  • Zdzisław Hądzel - pracownik gospodarczy
  • Władysław Jacenty - stolarz
  • Franciszek Jaglo - pracownik gospodarczy
  • Jolanta Jaroszewicz - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Stanisław Jeziorański - malarz
  • Leon Kania - konserwator-stolarz
  • Krystyna Klepert - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Rudolf Klepert - pracownik gospodarczy
  • Eryka Kochanek - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Jacek Komor - Konserwator tapicer
  • Mariusz Krępa - ślusarz-spawacz
  • Lucyna Kwolek - porządkowa pomieszczeń dydak.
  • Norbert Loch - pracownik gospodarczy
  • Agnieszka Lysek - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Rajnard Madera - konserwator - malarz
  • Anna Marchwińska - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Hubert Meinert - pracownik gospodarczy
  • Benedykta Morciniec - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Krzysztof Motylski - murarz-malarz
  • Marian Newiger - hydraulik
  • Marzena Niestroj - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Małgorzata Niestroj - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Iwona Nowicka - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Beata Olszowy - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Krzysztof Pałka - stolarz
  • Zygfryd Powroźnik - konserwator urządzeń i systemów alarmowych
  • Teresa Prudlik - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Ryszard Rdzanek - pracownik gospodarczy
  • Krzysztof Gajda - tapicer
  • Edward Galak
  • Marek Henek - konserwator malarz-murarz
  • Korneli Sośnik - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Andrzej Straub - konserwator sprzętu p. poż. - spawacz
  • Aneta Świerkocka - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Lucyna Włodarczyk - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Ryszard Wieczorek - konserwator-elektryk
  • Maria Winchula - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Fryderyk Woźniak - hydraulik-konserwator
  • Kornelia Wróbel - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Andrzej Wybult - pracownik gospodarczy do prac ciężkich
  • Joanna Zakowicz - porządkowa pomieszczeń dydaktycznych
  • Wiesław Zygmunt - pracownik gospodarczy
  • Jerzy Żwirek - pracownik gospodarczy